Daimon Silia ile Cam İşleme Fabrikanıza Çağ Atlatın!

Ürünlerimiz
Daimon Optis

Daimon Optis ile artık cam kesimi daha hızlı.

Daimon Optis ile cam ölçülerinizin cam plakaları üzerindeki en uygun dizilimini hesaplayabilir, kesim işleminize hız kazandırabilirsiniz!

Materyal tasarrufu için Daimon Optis!

Sizin için en uygun dizilimi hesaplayan Daimon Optis yüksek fireli hatalı dizilimlerin sebep olduğu plaka israfını önler!

Daimon Silia

Daimon Silia ile cam işleme fabrikanıza çağ atlatın.

Daimon Silia ile siparişlerinizi hızlıca organize edebilir, üretim ve maliyet raporları çıkartabilir, cari hesapları kontrol altına alabilir ve bilgisayar destekli üretimin keyfini çıkartabilirsiniz!

Tek fiyat, çok fonksiyon!

İçeriğinde Daimon Optis'in entegre bir versiyonunu da bulunduran Daimon Silia cam kesim işletmeniz için gerekli herşeyi bünyesinde barındırıyor!

Daimon Cam Balkon

Daimon Cam Balkon Otomasyonu ile refleksli bir işletmeye sahip olun!

Daimon Cam Balkon Otomasyonu sayesinde müşterilerinize ölçüm anında fiyat teklifi verebilir, müşteri onayıyla birlikte çizim destkli üretime anında başlayabilirsiniz!

Problemlerle vedalaşın!

Daimon Cam Balkon Otomasyonu bünyesindeki çizim teknolojisi sayesinde üretimde hataları minimuma indirger!

Hakkımızda

1989 yılında Makrodata, 1993 yılında Ozan Bilgisayar ismi ile cam ve pvc profil sektörüne yazılım üreterek başladığımız bu yolda 2019 yılında kendimizi geliştirerek Daimon Yazılım kurumsal kimliği ile ticaret hayatımıza devam etmekteyiz.

Sektörde öncü yapımız ve inovatif yaklaşımımız ile yeni ileri teknoloji projelerimizi hayata geçirmek adına Edirne merkezli firmamızda sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Geçmişte yaptığımız öncü çalışmalar ile günümüz teknolojisinin sınırlarını zorlayarak, katma değerli yeni çalışmalarımızla sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

İletişim
Adres:

Abdurrahman Mahallesi Şehit Emniyet Müdürü Ertan Nezihi Turan Caddesi
Yaşar Atlı Plaza No: 7/28 MERKEZ/EDİRNE


info@daimonyazilim.com +90 (552) 544 2234